درباره ما

مجموعه پیک الکترونیک از سال 1380، بیش از 20 سال به عنوان نماینده رسمی برند الکتروپیک در استان اصفهان فعالیت نموده و از ابتدای تأسیس با هدف حمایت از تولید ملی و ارائه خدمات متمایز با به کارگیری نیروی متخصص گام برداشته است. از جمله افتخارات این مجموعه در سال 1397 دریافت حکم انتصاب نمایندگی سه استان دیگر نیز از برند الکتروپیک بوده است. 

لازم به ذکر می باشد؛ از ابتدای سال 1401، مجموعه پیک الکترونیک افتخار همکاری با شرکت کالیوز؛ تولیدکننده لامپ های ال ای دی و دربازکن های صوتی و تصویری را به عنوان نماینده رسمی استان اصفهان به عهده گرفته و در دو شعبه مشغول به فعالیت می باشد. شعبه یک واقع در خیابان طالقانی، شوروم برند کالیوز و منحصر به فروش محصولات روشنایی و دربازکن های صوتی و تصویری این برند می باشد و شعبه دو، مارکت برق پیک الکترونیک واقع در خیابان پنج آذر، مجموعه ای از محصولات با کیفیت و با ضمانت را از بهترین برندهای معتبر داخلی همچون کالیوز، یوتاب، الکتروپیک، پارت الکتریک، پارس ارمغان (پرتوسازان) و ... برای سلایق و توان مختلف فراهم آورده است. مجموعه پیک الکترونیک از سال 1399 در راستای حمایت از تولید ملی و بهره گیری از تجربه 22 ساله خود در این صنعت، واحد تولید خود را با نام برند ایران مهر نیز تأسیس نموده و با تمرکز بر نیاز صنعت روشنایی مدرن و هوشمند اقدام به تولید محصول در این زمینه کرده است. این برند در حال حاضر چراغ های سقفی سنسوردار، چراغ زاویه هوشمند (corner light) و انواع لاینرهای ال ای دی را در سبد محصولات تولیدی خود قرار داده است. 

در حال حاضر این مجموعه با تجربه 22 ساله در استان اصفهان، فروشگاه اینترنتی پیک الکترونیک را با هدف به کارگیری روش های فروش مدرن جهت تأمین بهترین لوازم برق ساختمان و همچنین دربازکن های صوتی و تصویری برای همکاران و مصرف کنندگان اعم از انبوه سازان، کارخانجات، اداره جات دولتی، شرکت ها، مجموعه های تجاری، اداری و خانگی تأسیس نموده و همواره در تلاش است با به کارگیری سابقه و تجربه خود در این صنعت، بهترین و با کیفیت ترین محصولات را با مناسب ترین قیمت به هموطنان عزیز در سراسر کشور ارائه نماید. 

صادقانه امیدواریم بتوانیم رضایت و اعتماد شما همکاران و مشتریان محترم را جلب نماییم و قدمی هر چند کوچک در راستای حفظ رفاه و آسایش شما عزیزان جهت خرید آسان و مطمئن برداریم. 

تماس سریع :
03134396474